צאט
צור קשר | סולר | אספקת מיכלים | סולר הסקה | סולר תחבורה | מבצעים | אודות החברה | דף הבית- מ.ישראל

ברוכים הבאים לאתר של מ. ישראל אספקת דלק

 

מבצע חם לקיץ!!!

למזמינים 2500 ליטר או יותר, מקבלים זוג כרטיסים לפארק מים מהמובילים בארץ.

* למזמינים סולר הסקה
            בלבד

* אין כפל מבצעים

הזמנה של סולר להסקה – כדאי לדעת

צריכים להזמין סולר להסקה? אתם בוודאי יודעים שאתם עומדים לפני קנייה יקרה יחסית ולכן בטח גם אתם רוצים לדעת למה כדאי לשים לב כשאתם מזמינים את הסולר. חשוב לדעת את הכללים השונים של הזמנת הסולר וכל זה כדי למנוע פגיעה במערכת ההסקה ותשלום על סולר לא איכותי.

בשוק אפשר למצוא נותני שירות שונים שישמחו מאד להגיע אליכם לספק לכם סולר לצרכי הסקה אך ישנם נותני שירות שלא תרצו שיגיעו אליכם. אותם נותני שירות מוכרים סולר מהול או לא תקין, משתמשים בכלים לא מתאימים למילוי הסולר ועוד. כדי להימנע מאי נעימות שיכול לעלות כשרוכשים את הסולר יש לשים לב לכמה פרמטרים חשובים.

בחינת המחיר של סולר להסקה

כשאתם באים לרכוש סולר להסקה ישנם שני דברים שאתם צריכים לשים לב אליהם:

·  עלות – יש לבחון את העלות של הסולר ולצפות שאם אתם מזמינים כמות גדולה של סולר (כפי שיכול לקרות פעמים רבות כשצריכים סולר להסקה) יכול להיות שתקבלו הנחה ממחיר השוק של הסולר. הנחה זו תקינה אך אם היא הנחה גדולה מדי אתם צריכים לחשוד באיכות של הסולר.

·  איכות – כל מי שמוכר סולר עבור הסקה יעיד על עצמו שהסולר שלו איכותי מאד וכי הוא אינו מוהל אותו בשום צורה שהיא. כיוון שלשאול את נותן השירות על האיכות של הסולר שלו לא יניב תוצאות מתאימות אתם יכולים להשתמש באנשים שסביבכם ובאינטרנט. אתם יכולים לשאול שכנים שממלאים גם הם סולר אם הם מכירים את נותן השירות והאם יש להם תלונות עליו ואתם יכולים לבחון גם באינטרנט אם ישנן תלונות עליו. אם אין תלונות זוהי דרך נוספת להרגיש טוב יותר עם מי שמוכר את הסולר.

הזמנה של סולר עד הבית

מקובל מאד להזמין סולר עד הבית ולמעשה לאחר שבדקתם את העלות של הסולר וכי אין תלונות על נותן השירות כל שאתם צריכים לעשות הוא לבצע תיאום להגעת הסולר. רצוי לתאם את ההגעה לשעה שתהיו פנויים לקבל את השירות בנוחות.

סולר להסקה       
סולר לחימום ביתי       

שם
טל. נייד
טלפון
דואר אלקטרוני
הערות

הקלד את האותיות המופיעות במסגרת
כל הזכויות שמורות ל- מ.ישראל אספקת דלק © מ.ישראל אספקת דלק

אתר זה נבנה על ידי אינטרסקאי - פרסום ללא גבולות

eXTReMe Tracker