צאט
צור קשר | סולר | אספקת מיכלים | סולר הסקה | סולר תחבורה | מבצעים | אודות החברה | דף הבית- מ.ישראל

ברוכים הבאים לאתר של מ. ישראל אספקת דלק

 

מבצע חם לקיץ!!!

למזמינים 2500 ליטר או יותר, מקבלים זוג כרטיסים לפארק מים מהמובילים בארץ.

* למזמינים סולר הסקה
            בלבד

* אין כפל מבצעים

סולר לחימום ביתי – מתי יכול להיות שתוותרו על השירות


אם יש לכם צורך להזמין סולר לחימום ביתי יכול להיות שאתם תרצו לדעת שאתם מזמינים את נותן השירות הטוב ביותר לכם. נותן השירות לא צריך לעשות פעולות מיוחדות, הוא בסך הכל צריך להציע לכם סולר לחימום הבית במחיר הגון ועליו להגיע אליכם בזמן שנוח לכם. אם עולה אצלכם חשד שנוגע לנותן השירות יכול להיות שתרצו להזמין נותן שירות אחר.


מחיר נמוך של סולר לחימום ביתי שמעורר חשד


לפני שאתם מזמינים סולר לחימום ביתי אתם צריכים לשאול מה המחיר של הסולר. אתם יכולים לצפות לכך שהמחיר יהיה נמוך יותר מהמחיר הרגיל של הסולר אך אם המחיר נמוך יותר מדי יכול להיות שתרצו לוותר על השירות של נותן השירות. מחיר נמוך של סולר יכול להצביע על כך שהוא מהול או לא איכותי ולכן הוא יכול לפגוע בכם.


סולר לבית שאינו תקין יכול לגרום לכך שלא תקבלו את מה שהזמנתם מבחינת האיכות, שתשלמו יותר כסף מכפי שאתם אמורים על סולר מהול וחמור לא פחות, הוא עלול להרוס את כלי הרכב שמשתמש בו או המערכת שמשתמשת בסולר (כמו למשל מערכת הסקה שיכולה להתקלקל בשל סולר לא איכותי).


מגבלות של הגעה בזמן שאתם רוצים


אם אתם רוצים לקבוע עם נותן השירות שיגיע כשאתם נמצאים בשטח או בבית והוא מסרב מסיבות שונות לעשות זאת הדבר צריך לעורר אצלכם חשד. ישנם נותני שירות שיסכימו לקבל תשלום מראש וירצו להגיע בשעה שנוחה להם ולא לכם ומעבר לכך שבצורה זו יכול להיות שתקבלו סולר לחימום ביתי שאינו תקין יכול להיות שגם לא תקבלו את הכמות של הסולר עליה תשלמו.


אתם צריכים לקבל את השירות הטוב ביותר עבורכם ולכן חשוב מאד שנותן השירות יביא אליכם את הסולר לחימום הבית בשעה שנוחה לכם. חשוב לדעת כי אם אתם ממלאים כל שנה סולר לא כדאי לחכות לרגע האחרון אלא להקדים להזמין סולר וכך גם נותן השירות לא יהיה לחוץ בלוח הזמנים שלו.

סולר להסקה       
סולר לחימום ביתי       

שם
טל. נייד
טלפון
דואר אלקטרוני
הערות

הקלד את האותיות המופיעות במסגרת
כל הזכויות שמורות ל- מ.ישראל אספקת דלק © מ.ישראל אספקת דלק

אתר זה נבנה על ידי אינטרסקאי - פרסום ללא גבולות

eXTReMe Tracker